Projekt

II Spotkania z Piosenką

Druga edycja „Spotkania z Piosenką” w Pałacu Młodzieży jest kontynuacją zorganizowanego w listopadzie 2020 koncertu pod nazwą „Spotkania z Piosenką”. Jest to forma aktywizacji środowiska dzieci i młodzieży dla którego piosenka jest wyrazem ich pasji do śpiewania oraz szansą prezentacji swoich uzdolnień. Kładziemy również duży nacisk na aspekt edukacyjny poprzez organizację warsztatów w celu pogłębiania i rozwoju sztuki wokalnej uczestników.

W ramach II Spotkań z Piosenką zostanie zorganizowany koncert na żywo w formie dostosowanej do wymogów pandemicznych.
Niezależnie od możliwości przeprowadzenia koncertu na żywo będzie on nagrywany, zmontowany i udostępniony w mediach jako zaplanowane i promowane wydarzenie – koncert online.

W ramach koncertu przeprowadzone będą warsztaty wokalne dla jego uczestników przez Pana Dariusza Chmielewskiego – nauczyciela Pracowni Wokalnej w Pałacu Młodzieży – Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie.


II Spotkania z Piosenką w Pałacu Młodzieży będą promowały piosenkę polską i są adresowane do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i średnich miasta Szczecina. Przewidywany przedział wiekowy uczestników:

  • grupa I: 6-9 lat,
  • grupa II: 10-15 lat,
  • grupa III: 16-19 lat.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne liczba uczestników zakwalifikowana do koncertu ograniczona została do 15 osób.

Na zgłoszenia telefoniczne czekamy
do 31 maja 2021 r.
tel. +48 512 080 604
(Dariusz Chmielewski)

Liczy się kolejność zgłoszeń.
Uczestnicy zakwalifikowani do koncertów otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki oraz będą miały możliwość wzięcia udziału we wspomnianych wcześniej warsztatach muzyczno-wokalnych.
Termin nagrania, publikacji koncertu, warsztatów muzyczno-ruchowych: pierwsza połowa czerwca 2021.

Organizator: Stowarzyszenie – Przyjaciele Pałacu Młodzieży w Szczecinie.
Współorganizator: Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie.

Zostaw swój komentarz/opinię

%d bloggers like this: