Projekt

SOBOTA W PAŁACU – ARTYSTYCZNE SPOTKANIA Z EKOLOGIĄ EDYCJA III

W sobotę, 20 maja odbędzie się kolejna edycja SOBOTY W PAŁACU – artystycznych spotkań z ekologią, wydarzenia dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Do uczestnictwa zapraszamy również dzieci z Ukrainy. Będziemy się integrować poprzez wspólną zabawę, animacje ruchowe przy muzyce oraz aktywność plastyczną.

W trakcie spotkania przeczytamy fragmenty książki „Opowieści o tym, jak uratować planetę” autorstwa Anny Casals i Paolo Ferri. Tym razem zajmiemy się tematem plastiku w naszym otoczeniu. Czy jest go dużo? A może za dużo? Co możemy zrobić, żeby plastik nie szkodził naszej planecie?

Jak zawsze towarzyszyć nam będą twórcze zabawy aktywizujące i integracyjne, inspirowane treścią książki – z segregowaniem śmieci i rzeczy niepotrzebnych, trochę śpiewu i tańca dla naszej Ziemi, a na koniec każdy ozdobi swoją własną torbę na zakupy. WIELORAZOWĄ! NIE PLASTIKOWĄ!

Data: 20 maja, godz. 11.00 (sobota)
Miejsce: aula II p.
Czas trwania: 90 min.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.
Uwaga: 30 nieodpłatnych biletów wstępu, można odbierać od poniedziałku, 15 maja
w sekretariacie Pałacu Młodzieży, w godz. 16.00-18.00

Informujemy, że jedna osoba może pobrać tylko DWA bilety dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Projekt „Sobota w Pałacu – artystyczne spotkania z ekologią”,  w roku szkolnym 2022/2023 realizowany jest przez Stowarzyszenie – Przyjaciele Pałacu Młodzieży w Szczecinie w ramach Programu Społecznik we współpracy z Pałacem Młodzieży – Pomorskim Centrum Edukacji.

„Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego”.

Zostaw swój komentarz/opinię

%d bloggers like this: